Vaikelio laukimas yra didžiulis stebuklas, atnešantis malonių rūpesčių. Galvoje sukasi mintys apie vaiko kambarį ir kraitelį, drabužėlius, patalynę bei gausybę kitų reikmenų. Pas mus rasite viską, ko tik širdis geidžia!

Visa mūsų produkcija yra pagaminta Lietuvoje iš aukščiausios rūšies medžiagų, mums yra svarbi kiekviena detalė, todėl kiekvienas gaminys yra paruoštas kruopščiai ir su didžiule meile.

Mes džiaugiamės, kad galintys pasiūlyti nuostabių paklodžių bei patalynės komplektų. Paklodėms bei patalynei naudojame tik 100 % medvilnę. Švelnus audinys ne tik malonus kūnui, bet jį lengva ir prižiūrėti. Ak, tas saldus vaikiškas miegelis! Kūdikių patalynė, pledukai kūdikiams, seilinukai, tapukai, vilnonės kojinės kūdikiams, flaneliniai vystyklai ir kiti kūdikių priežiūros reikmenys mūsų parduotuvėje!

Itin gausus yra mūsų pledų bei užklotų asortimentas: daugybė raštų ir spalvų, skirtingi audiniai – kiekvienam skoniui rasime tinkantį variantą. Turime vasarinių pledukų be pašiltinimo, kuriuos galite taip pat tiesti į lovytę ar į vežimėlį. Galite rinktis tarp muslino ir satino užklotukų arba labai minkštos minky medžiagos. Užklotukai su pašiltinimu yra geriausias būdas pasislėpti nuo šaltos žiemos. Minkšti ir švelnūs lyg mamos glėbys! O jeigu ieškote ypatingai šilto guolio, Jums tikrai patiks minky užklotukas su pašiltinimu.

Mūsų tinklapyje rasite daugybę mielų smulkmenėlių bei kitų reikmenų: marliukai, vystyklai, vystyklų komplektai, vilnonės kojinytės bei tapukai – apsižvalgykite! Kadangi nuolatos pildome savo elektronines lentynas naujais gaminiais, kaskart nustebsite pas mus užsukę.

Esame atsakingi gamintojai ir tuo didžiuojamės! Tvarumo idėją palaikome jau seniai: mes ne tik renkamės tik kokybiškas bei natūralias žaliavas, bet naudojame, kiek galime, mažiau pakuočių. Prekėms ir dovanoms naudojame pakuotes iš kartono ar popierinius maišelius. Šios pakuotės, žinoma, yra 100% perdirbamos, tad tausojame gamtą.

Norite prisidėti prie vaikelio laukimo? Pradžiuginti artimą žmogų? Tačiau negalite išsirinkti iš tokios gausos? Ir šiuo klausimu turim sprendimą! Užsukite į  mūsų dovanų skiltį – mes jau paruošėme dovanėles. Jums tereikia išsirinkti. Mes supakuosime, užrašysime dovanų kortelę ir išsiųsime tiesiai gavėjui. O gal Jūs turite savo idėją, kurią norėtumete įgyvendinti? Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@simobaby.lt ir kartu paruošime staigmeną.